Kabuto

From PAdventures.info
Jump to: navigation, search

#140: Kabuto [[Plik:NewBitmapImage-1.jpg|thumb|right|Rock / Water]] Drzewo ewolucji: Kabuto (Poziom 65) » Kabutops
Umiejętności: Cut, Rock Smash, Mining

Informacje o pokémonie

Opis z Pokedexa

Kabuto, Starożytny Pokémon. Pomimo tego, że gatunek tego Pokémona jest już wymarły, ma twardą powłokę, która chroni jego ciało i uważa się, że był silnym pływakiem.

Ataki

Możliwe do nauczenia TMy

Loot

link=Small stone Small stone
link=Stone orb Stone orb
link=‎Stone plate Stone plate
link=‎Splash plate Splash plate

Odporności

Podatny na:
Fighting
Ground
Grass
Electric
Odporny na:
Normal ½×
Flying ½×
Poison ½×
Fire ⅓×
Ice ½×

Występowanie

DACC: Tak, niestety owy relikt się respi TYLKO na PACC.

Plik:spawnkubuto.png

Jak go zdobyć?

Można wygrać go z Kanto Box 2, lub złapać na owej wysepce podanej wyżej, jednakże szansa na złapanie go jest dość mała, ale można spróbować.

Użytkowanie

Expienie

Trenowanie Kabuto do najprzyjemniejszych nie należy. Kabuto ma dość dużo HP, ale zadaje niewielkie obrażenia, jednak trenując nim na ponytach/charmanderach i vulpixach (PACC) da rade nawet wbić 60-61 w 1,5 godziny, więc nie jest tak źle. Można zawsze też expić go na shared exp z przyjaciółmi, co jest najszybszym sposobem.

PvP

Kabuto jest słaby do PVP, ale jego ewolucja (Kabutops) jest w tym bardzo dobry. Ogólnie ten pokemon jest tak stworzony, że bardzo dobrze sie nim walczy na PVP, ale za to troche gorzej się nim expi. Kabutops na 80lvl może zabić dzikiego charizarda, ale mało mu przy tym zostanie HP. Mimo to polecam trenowanie go, poniewaz kabutops na 130 lvl moze sie leczyc po 1.3k z pasywa i dość mocno bić, wtedy będzie mocny na PVP i PVE, a w update jeszcze mozna do niego wsadzic TM Roar i TM hydropump.

Zarobki

Zarobek podczas trenowania Kabuto jest umiarkowany. Można nawet trochę zarobić zbierając cały loot z dzikich pokemonów. Najlepiej z ognistych.

Inne

Wady i zalety

Zalety

  • Mocna evolucja
  • pokemon ten może robić jajka u kate

Wady

  • Drogi
  • Trudno go sprzedać