User contributions for Cryla
Jump to navigation
Jump to search
3 June 2012
- 10:4210:42, 3 June 2012 diff hist +395 N Hyper Beam Utworzył nową stronę „==Hyper Beam== right|[[Garados używający Hyper Beam.]]Na konsolkach był to jeden z najlepszych ataków w grze, jednak tutaj nie jest o...”
- 10:4110:41, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Atak Hyperbeam.gif No edit summary
- 10:3910:39, 3 June 2012 diff hist +343 N Dragon Breath Utworzył nową stronę „==Dragon Breath== right|Atak typu Dragon Oddech smoka. Atakuje obszarowo i zadaje ok. 1500 obrażeń (2 razy tyle w smoki). Bardzo...” current
- 10:3710:37, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Atak DragonBreath.gif No edit summary current
- 10:3610:36, 3 June 2012 diff hist +264 N Waterball Utworzył nową stronę „==Water Ball== right|[[Gyarados]]Dość przydatny obszarowy atak. Zadaje umiarkowane obrażenia. ==Autorzy== * [ht...” current
- 10:3510:35, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Atak Waterballo.gif No edit summary current
- 10:3410:34, 3 June 2012 diff hist +409 N Aqua Tail Utworzył nową stronę „==Aqua Tail== right|[[Gyardos używający Aqua Tail.]]W ogniste pokemony może nawet zadać 1500 obrażeń. Bardzo przydatny atak do dobic...”
- 10:3210:32, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Atak Aquatail.gif No edit summary current
- 10:3110:31, 3 June 2012 diff hist +271 N Bite Utworzył nową stronę „==Bite== right|[[Gyardos używający Bite.]]Atak niezbyt przydatny, ale zawsze przyda się do dobicia przeciwnika. ==Autorzy=...”
- 10:3010:30, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Biteg.gif No edit summary
- 10:2910:29, 3 June 2012 diff hist +297 N Roar Utworzył nową stronę „==Roar== right|[[Gyarados]] Najprzydatniejszy ruch u np gyaradosa. W połączeniu z hydro cannon potrafi nawet zabić charizarda.<br /> <b...”
- 10:2710:27, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Roarkombososo.gif No edit summary current
- 10:2510:25, 3 June 2012 diff hist +4,196 N Gyarados Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Water / Flying]] Drzewo ewolucji: Magikarp (Poziom 50) » Gyarados<br /> Umiejętności: Dive, Surf<b...”
- 10:2310:23, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Gyaraaa.png No edit summary current
- 10:0510:05, 3 June 2012 diff hist 0 N File:Map-3.png No edit summary current
2 June 2012
- 21:2921:29, 2 June 2012 diff hist 0 Bellsprout No edit summary
- 21:2721:27, 2 June 2012 diff hist 0 Weepinbell No edit summary
- 21:2221:22, 2 June 2012 diff hist 0 Victreebel No edit summary
- 21:2121:21, 2 June 2012 diff hist +2,820 N Victreebel Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Grass / Poison]] Drzewo ewolucji: Bellsprout (Poziom 18) » Weepinbell (Poziom 50 + Leaf stone) » Victribell<b...”
- 21:2121:21, 2 June 2012 diff hist 0 N File:Banner.jpg No edit summary current
- 21:0721:07, 2 June 2012 diff hist +3 Weepinbell No edit summary
- 21:0521:05, 2 June 2012 diff hist 0 Bellsprout No edit summary
- 21:0421:04, 2 June 2012 diff hist +85 Bellsprout No edit summary
- 21:0321:03, 2 June 2012 diff hist +1,816 N Bellsprout Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Grass / Poison]] Drzewo ewolucji: Bellsprout (Poziom 20) » Weepinbell (Poziom 50 + Leaf stone) » [[Vict...”
- 20:4120:41, 2 June 2012 diff hist +2,934 N Weepinbell Utworzył nową stronę „thumb|right|[[Grass / Poison]] Drzewo ewolucji: Bulbasaur (Poziom 50 + Leaf stone) » Weepinbell (Poziom 80) » [[Venus...”
- 20:4020:40, 2 June 2012 diff hist 0 N File:F3be39d1b52bb7ed.jpg No edit summary current
- 20:0720:07, 2 June 2012 diff hist +3 Machamp No edit summary
- 20:0520:05, 2 June 2012 diff hist +5 Machamp →Loot
- 20:0420:04, 2 June 2012 diff hist −7 Machamp →Loot
- 20:0420:04, 2 June 2012 diff hist −38 Growlithe →Autorzy
- 20:0320:03, 2 June 2012 diff hist +117 Strafe No edit summary current
- 20:0320:03, 2 June 2012 diff hist +117 Destroyer Hand No edit summary current
- 20:0320:03, 2 June 2012 diff hist +117 Fist Machine No edit summary current
- 20:0220:02, 2 June 2012 diff hist +117 Ground Chop No edit summary current
- 20:0220:02, 2 June 2012 diff hist +117 Karate Chop No edit summary current
- 20:0220:02, 2 June 2012 diff hist +117 Mega Kick No edit summary current
- 20:0220:02, 2 June 2012 diff hist +117 Mega Punch No edit summary current
- 20:0120:01, 2 June 2012 diff hist +117 Triple Punch No edit summary current
- 20:0120:01, 2 June 2012 diff hist +48 Machamp →Autorzy
- 20:0120:01, 2 June 2012 diff hist +19 Growlithe →Autorzy
- 19:5819:58, 2 June 2012 diff hist +25 Mega Kick No edit summary
- 19:5819:58, 2 June 2012 diff hist +26 Mega Punch No edit summary
- 19:5719:57, 2 June 2012 diff hist +28 Triple Punch No edit summary
- 19:5619:56, 2 June 2012 diff hist +77 N Strafe Utworzył nową stronę „''' == Strafe == ''' Plik:Strafe.gif Skill zwiększający sile ataku...”
- 19:5619:56, 2 June 2012 diff hist +6 N File:Strafe.gif Strafe current
- 19:5519:55, 2 June 2012 diff hist +201 N Destroyer Hand Utworzył nową stronę „''' == Destroyer Hand == ''' Plik:Destroyer Hand.gif Najsilniejszy skill machampa potrafi zadać nawet do 6 k dmg niestety bardzo ciężko nim trafić. Jest to...”
- 19:5419:54, 2 June 2012 diff hist 0 N File:Destroyer Hand.gif No edit summary current
- 19:5319:53, 2 June 2012 diff hist +179 N Fist Machine Utworzył nową stronę „''' == Fist Machine == ''' Plik:K0su85.gif Atak obszarowy bijący 3x3 sqm przed np: Machamp zadaje on u niego do 6-7 k dmg. silny skill przydatny w exp...”
- 19:5219:52, 2 June 2012 diff hist 0 N File:K0su85.gif No edit summary current
- 19:5119:51, 2 June 2012 diff hist +119 N Ground Chop Utworzył nową stronę „''' == Ground Chop == ''' Plik:5z9ti.gif Atak bijący co 2 sqm w lini prostej zadaje u Machamp do 1 k dmg.”